Aktuální volná pozice

Pro Aroma Praha, a.s. hledáme:

Místo výkonu Židovice 64, Hrobce u Roudnice nad Labem

Asistent instrumentálního analytika

Požadujeme:
- VŠ chemického nebo přírodovědného směru, analytická chemie výhodou
- pracovitost, spolehlivost, praxe v oboru vítána

Náplň práce:
- práce na GC a GC/MS
- provádění analýz vzorků dle aktuálních zadání a vyhodnocování naměřených výsledků
- využití ostatních instrumentálních metod dle konkrétních případů

Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- po zkušební době mzdové bonusy
- pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok poté na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené
- obědy na pracovišti
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup možný ihned

Manipulant a přípravář parfémových kompozic

- Vyrábí parfémové kompozice dle výrobních příkazů a technologických postupů (navažování vonných látek)

 - vzdělání střední odborné s výučním listem

 - Spolehlivost, pracovitost, schopnost samostatné práce, VZV výhodou, manuální zručnost

 - Vhodné pro muže (práce s břemeny)

 - Obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené

- Po zkušební době mzdové bonusy až 20%

- Příspěvek na penzijní spoření

 - Prosíme zasílat životopisy emailem aroma@aroma.cz