Novinky

Rozšíření výroby parfémových kompozic

Dne 2.3. 2020 v 10:30 byl za účasti hejtmana Ústeckého kraje ing.Oldřicha Bubeníčka slavnostně otevřen nový provoz  výroby velkých množství parfémových kompozic.
Pásku přestřihává (zleva) : ing.Hynek Strnad-předseda představenstva Aroma Praha,a.s., Alena Kaiserová-ředitelka OHK Litoměřice, ing.Jiří Aster-předseda KHK Ústí nad Labem, ing.Oldřich Bubeníček-hejtman Ústeckého kraje, ing.Miloslav Krejný-starosta obce Židovice, ing.Marek Strnad ml.-člen představenstva Aroma Praha,a.s., ing.Kateřina Hlaváčová-starostka obce Hrobce, ing.Pavel Foret-generální ředitel Aroma Praha,a.s.

AROVANIL

Aroma Praha,a.s. ve spolupráci s VŠCHT Praha vyvinula vlastní technologii pro výrobu vonné látky pro tvorbu parfémů s vanilinovou notou a tuto novinku pod názvem AROVANIL již vyrábí a používá do speciálních typů parfémů.

Novinky 2019

Rybářská aromata: smetanové ovoce, kořenitá smetana, rak, monster crab, gyros, chobotnice, hmyz, mušle

Ovocná aromata: yuzu, moruše, nektarinka, goji, červený pomeranč, červený grapefruit, kyselá borůvka, jogurtová borůvka, sladká meruňka, zelená mandarinka

Kombinovaná aromata: citronová sušenka, jahodový cupcake, zázvor - lemongrass, piňa colada, vigin colada

Bezlihová aromata: svařené víno, punč, gin-malina, amaretto

Tiramisu aroma

Káva robusta aroma

Setkání se zakazníky 2018

SETKÁNÍ SE ZÁKAZNÍKY AROMY VE ZVÍKOVSKÉM PODHRADÍ  15.5.2018.

Po letech jsme jako místo tradičního setkání s našimi zákazníky vyměnili vinné sklepy za pivovar, a to Pivovarský dvůr Zvíkov. Program zahrnoval odborné přednášky, procházku hradem Zvíkov, plavbu lodí a exkurzi pivovaru.

Informace pro zákazníky k problematice rumového éteru.

Informace pro zákazníky k problematice rumového éteru.

 

V současné době jsou naše společnosti plně připraveni splnit požadavky všech příslušných Nařízení Evropské unie, a to jak v rámci výroby a prodeje rumových trestí, tak i rumového étheru pro všechny způsoby použití i po 22.4.2018.

 

 

Za společnost AROCO, spol. s r.o. a Aroma Praha, a.s.

                                  Ing. Hynek Strnad

                                  Jednatel společnosti

                                  a předseda představenstva

10 let AROMY v Polsku

Na podzim roku 2016 jsme oslavili 10let  úspěšné obchodní činnosti  Aroma Praha,a.s. v Polsku. Náš výhradní obchodní zástupce pro Polsko, firma Marinex, byl rovněž na setkání s našimi zákazníky přítomen - akce zahrnovala projev generálního ředitele Aromy ing.Pavla Foreta, odborné přednášky parfumérů společnosti a zábavný večer.

Stránky

Stránky